100% čistý produkt

Jedná sa o 100% čistý produkt bez akýchkoľvek nežiadúcich chemických či ropných zlúčenín a palmového oleja.

Obsahuje BIO konopný olej zo semien konope

Konopné semienko je zdrojom kompletnej bielkoviny. Obsahuje dôležité minerály a vitamíny ako vápnik, železo, horčík a vitamín E. Pôsobí protizápalovo a regeneračne. Pleť a pokožku premasťuje a regeneruje.

Vyrobené podľa tradičnej receptúry

Konopná masť s extraktom z konope a prídavkom nechtíka lekárskeho je vyrobená podľa tradičnej receptúry. Základ masti tvorí prírodný lanolín, bambucké maslo a včelí vosk. Bez vazelíny.

20 – 30x zdravší ako olivový olej

Konopný olej má extrémne vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín. Jedna lyžica konopného oleja obsahuje 2,5g Omega – 3 (čo je 1,5 krát viac ako 100g lososa, 3 až 4 krát viac ako 100 g tuniaka alebo až neuveriteľných 20 až 30 krát viac ako lyžica slnečnicového či olivového oleja).

Obsah konope až 60%

Na trhu je veľa rádoby konopných mastí, ktoré sú konopné iba v názve, pretože v sebe majú iba nepatrné množstvo konope a potom veľa ďalších látok, aby bola cena čo najnižšia. My ponúkame len TOP najvyššiu kvalitu.

Geniálna rastlina pre vašu kožu a pleť

Masť obsahuje neskutočne zdravé konopné semienka, ktoré majú všetky aminokyseliny, aj esenciálne, čo je v rastlinnej ríši výnimočné. Úžasné liečebné vlastnosti konopného semienka dokazuje už fakt, že konopné semienko bolo použité k liečeniu nutričných deficitov pacientov s tuberkulózou – ťažkou, výživu blokujúcou chorobou, ktorá zapríčiňuje totálne vyčerpanie tela.

To najlepšie pre vašu pokožku

Konopná masť s prídavkom nechtíka lekárskeho podporuje prirodzenú obnovu kože. Masť premasťuje a regeneruje. Konopný olej pôsobí protizápalovo a napomáha starať sa a udržiavať zdravú kožu. Skvelý pomocník pre tých, ktorí chcú mať svoju pleť a pokožku krásnu a zregenerovanú.

Lepšia ako ostatné konopné masti

Naša masť sa líši od konkurencie tým, že okrem konopného oleja obsahuje aj výťažok z rastliny a neobsahuje vazelínu.

Výhody konopnej masti na kožu

 • Vyrobené podľa tradičnej receptúry

 • Obsahuje prírodný lanolín

 • Obsahuje bambucké maslo a včelí vosk

 • 100% čistý produkt

 • Premasťuje a regeneruje

 • Pôsobí protizápalovo

 • Regeneruje svalové bunky a tkanivá

 • S prídavkom nechtíka lekárskeho

 • Za studena lisovaný BIO konopný olej zo semien konope

 • 20-30x zdravší ako olivový olej

Bohom daná rastlina

Konopná masť pre krásnu pokožku a pleť od Mr. Slovak – 100ml

Konopná masť s extraktom z konope a prídavkom nechtíka lekárskeho je vyrobená podľa tradičnej receptúry. Základ masti tvorí prírodný lanolín, bambucké maslo a včelí vosk. Bez vazelíny.

Konopná masť pre krásnu pokožku a pleť od Mr. Slovak – 100ml

Konopná masť s extraktom z konope a prídavkom nechtíka lekárskeho je vyrobená podľa tradičnej receptúry. Základ masti tvorí prírodný lanolín, bambucké maslo a včelí vosk. Bez vazelíny.

Konopný BIO olej

Obsahuje za studena lisovaný BIO konopný olej zo semien konope, ktorý pôsobí protizápalovo a regeneračne na svalové bunky a tkanivá. Jedná sa o 100% čistý produkt bez akýchkoľvek nežiadúcich chemických či ropných zlúčenín.

Konopný BIO olej

Obsahuje za studena lisovaný BIO konopný olej zo semien konope, ktorý pôsobí protizápalovo a regeneračne na svalové bunky a tkanivá. Jedná sa o 100% čistý produkt bez akýchkoľvek nežiadúcich chemických či ropných zlúčenín.

Masť je vhodná pri:

 • problémoch spôsobených dehydratáciou kože ako sú veľmi suché a svrbivé miesta
 • alergických reakciách kože ako sú pupienky, červené miesta na koži a žihľavka
 • pigmentových škvrnách
 • popraskaných perách a na ošetrenie jemnej pokožky okolo úst
 • nádche ako balzam pod nos na podráždenú kožu

Fakty, ktoré potešia!

 • Obsahuje konopný olej z konopných semien.
 • 20 – 30x zdravší ako olivový olej.
 • Geniálne konopné semienka majú všetky aminokyseliny, aj esenciálne, čo je v rastlinnej ríši výnimočné.
 • Semienko konope patrí medzi najkvalitnejšiu potravinu na zemi.
 • Konopné semienko je zdrojom kompletnej bielkoviny.
 • Obsahuje dôležité minerály a vitamíny ako vápnik, železo, horčík a vitamín E.
 • Pôsobí protizápalovo a regeneračne na svalové bunky a tkanivá.

Fakty, ktoré potešia!

Obsahuje konopný olej z konopných semien.

20 – 30x zdravší ako olivový olej.

Geniálne konopné semienka majú všetky aminokyseliny, aj esenciálne, čo je v rastlinnej ríši výnimočné.

Semienko konope patrí medzi najkvalitnejšiu potravinu na zemi.

Konopné semienko je zdrojom kompletnej bielkoviny.

Obsahuje dôležité minerály a vitamíny ako vápnik, železo, horčík a vitamín E.

Pôsobí protizápalovo a regeneračne na svalové bunky a tkanivá.

Vedeli ste, že?

Pestovanie konopy siatej má v strednej Európe svoju históriu. Evidujeme, že okolo roku 1860 sa konopa u nás siala na asi 20 000 hektároch!

Pre našich predkov bola táto geniálna rastlina bežnou a neoddeliteľnou súčasťou každodenného života.

Semienko konope patrí medzi najkvalitnejšiu potravinu na zemi a je bezkonkurenčne výživné.

Všetky výrobky z konope sú stopercentne recyklovateľné. Stačí jej 8krát menej vody ako pri bavlne a vyrásť do šiestich metrov dokáže aj bez pesticídov, herbicídov a iných chemikálií. Ponúka obrovské množstvo možností využitia a to bez odpadu. Vieme sa konopou obliecť, liečiť, najesť, postaviť si dom, napnúť plachty na lodiach, vyrobiť auto, natankovať ju do auta, nakrémovať sa, vyrobiť plast, zachrániť svet.

Špecifikácia produktu

Využitie

Na pokožku a pleť.

Zloženie

Lanolin, Cannabis Sativa Seed Oil, Cannabis Sativa Seed Extract, Butyrospermum Parkii Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Cera Alba, Glycine Soja Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopherol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Prídavné látky

Konopná masť je bez farbív, bez konzervačných látok, neparfemované a je vyrobená bez použitia olejového extraktu.

Testy

Konopná masť je dermatologicky testovaná.

Trvanlivosť

Doba trvanlivosti masti je 2 roky od dátumu výroby.

Krajina pôvodu

Vyrobené v EÚ systémom ekologickej výroby.

Cieľové skupiny

Naše masti sú vhodné pre široké spektrum cieľových skupín.

Ľudia so suchou pokožkou

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

Suchá pokožka je zásadnou príčinou kožných problémov, viac než 40 % dermatologických ošetrení má súvislosť so suchou pokožkou. Tá sa môže objaviť kdekoľvek na tele, ale najčastejšie na rukách, nohách a predkoleniach, lebo tieto oblasti sú viac než ostatné vystavované vonkajším faktorom, ktoré môžu ich stav ďalej zhoršiť, napr. chladnému počasiu. Často sa suchá pleť objavuje aj na tvári.

Ľudia s alergickými prejavmi na koži

A title

Image Box text

Kožné reakcie na tvári, červené škvrny, svrbenie či vyrážky môže spôsobovať množstvo rôznych faktorov. Môžu k nim patriť chronické ochorenia, ako je ekzém, akné alebo rosacea, alergické reakcie na niečo, čo ste zjedli alebo čoho ste sa dotkli, či dokonca obyčajná citlivosť na určitú látku ako prací prášok alebo syntetické či hrubé tkaniny. Tieto reakcie sa môžu objaviť aj vplyvom faktorov životného prostredia, ako sú nadmerné slnečné žiarenie, zmeny teploty či vlhkosti alebo aj klimatizácia. Na pokožku môže mať vplyv aj stres.

Ľudia s pigmentovými škvrnami

A title

Image Box text

Pigmentové škvrny sa na koži môžu objaviť v dôsledku mnohých faktorov vrátane ultrafialového žiarenia, zmien súvisiacim s vekom, chronických ochorení obličiek a pečene, následkov akné, tehotenstva, kožných ochorení (ekzém, dermatitída), nerovnováhy vitamínov a ochorení tráviaceho traktu. Pigmentové škvrny na pokožke sú podľa odborníkov vizitkou vašej starostlivosti o ňu. Bez ohľadu na to, či sa vystavujeme slnečnému žiareniu, alebo nie, má pokožka svoju prirodzenú farbu – pigmentáciu. Táto farba súvisí s konkrétnymi kožnými bunkami, melanocytmi, ktoré zapríčiňujú vznik pigmentov známych ako „melaníny“.

Ľudia s popraskanými perami

A title

Image Box text

A title

Image Box text

Pokožka pier je totiž veľmi tenučká a bez mazových žliaz, ktoré by túto chúlostivú časť tela zásobovali tukom a vlhkosťou. Pokožka pier je veľmi citlivá aj vďaka množstvu receptorov. Kvôli precitlivenosti sú pery náchylné na zmeny počasia, ako aj na oslabenie imunity. Ak máte ťažkosti v podobe vysušených a popraskaných pier počas celého roka, nielen v zimnom období, je to preto, lebo na suchosť pier vplýva množstvo faktorov. Pre krásu pier je dôležitý hlavne B komplex, ktorý nájdete napríklad v celozrnných výrobkoch, ale aj vitamín E či zinok. Keď vám niečo z tohto chýba, pery sú šupinaté, praskajú a často dochádza k ich krvácaniu, pretože táto časť tváre je prekrvenejšia a zraniteľnejšia.

Ľudia s nádchou

A title

Image Box text

Berieme ju tak, že ku chladnému počasiu akosi patrí. A hoci nám dokáže riadne znepríjemniť život, na péenke kvôli nej nikto nezostane. Nádcha sa však vie svojmu hostiteľovi vypomstiť a jej pobyt sa zo siedmich dní môže predĺžiť až na niekoľko mesiacov. Nádcha je veľmi častou infekciou, síce nezávažnou, ale veľmi nepríjemnou, najmä u detí vo veku od 6 mesiacov do 7 rokov. Pri nádche pomôžu masti ako balzám pod nos na podráždenú kožu.

 

Produkty si nemôžem vynachváliť, super ...

Ivana

 

Spokojnosť.

Jarmila

 

Najlepšia liečba na svete.

Alica

 

Konope - Bohom daná rastlina.

Martin

 

Veľmi pomohla na zápal členku, odporúčam.

Beáta

 

Masť je doslova zázračná, účinky ma prekvapili.

Júlia