Vitajte v krajine zábavy a poznania

Unikátne tvorivé dielne pre každého od 3 do 99 rokov, mašinkáreň s modelmi vláčikov na ploche 20m2, všetko vyrobené v Terra Permonia sa stáva majetkom tvorcov – detí

Pokračovať

Unikátne tvorivé dielne

Terra Permonia je tvorivou dielňou, miestom oddychu, zábavy, učenia a poznávania. V najatraktívnejšej časti sa deti učia hravou formou pracovať s rôznymi technickými zariadeniami, pília, orezávajú, farbia, režú, ohýbajú, vŕtajú, zvárajú a používajú rôzne materiály. Menšie deti si môžu pozrieť Mašinkáreň – úžasný model vláčikov na ploche takmer 20 m2.

Vynálezovňa

Vynálezovňa je srdcom Terra Permonia. V tejto časti projektu návštevníci pracujú s rôznymi technickými zariadeniami, pília, orezávajú, farbia, režú, ohýbajú, vŕtajú, zvárajú a používajú rôzne materiály. Všetky naše stroje sú zabezpečené tak, aby bolo minimalizované riziko zranenia detí. Naši inštruktori dajú všetkým návštevníkom inštruktáž, ktorej dodržanie umožní bezproblémovú návštevu Vynálezovne.

Tvorivé dielne Terra Permonia - krajina zábavy a poznania

Mašinkáreň

Niekoľko rokov práce, stovky hodín budovania a na konci užasnuté pohľady detí. To je model vláčika na ploche približne 20 m2, ktorý je súčasťou Terra Permonia. Niekoľko atraktívnych vláčikov osadených v krajine s tunelmi, domčekmi, postavičkami či inými väčšími či menšími detailami je pohladením duše pre deti, ale i dospelých. Špeciálne zvukové efekty či ozvučenie dopĺňajú atmosféru miesta, ktoré sa stáva vďačným objektom pre fotoaparáty či mobilné telefóny.

Lego miestnosť

Ak radi tvoríte z legendárnych lego kociek, tiež si prídete na svoje pobavíte sa s LEGOm.