Revolučný vynález proti chybnému držaniu tela a bolesti chrbta

Kompenzačná pomôcka Vystri sa!® je jednoduchým receptom na bolesť chrbta, krku, hlavy, krížov aj nesprávne držanie tela. Skvele poslúži ako prevencia proti nesprávnemu držaniu tela ako vašim deťom, tak vám. Pomáha aj pri skolióze, kyfóze a iných poruchách chrbtového svalstva. Stačí ho nosiť 2 až 4× denne 20 – 30 minút a o tom, že vás niekedy bolel chrbát, nebudete za 6 mesiacov ani vedieť. Vystri sa!® funguje na základe mechanického zaťaženia chrbtového svalstva. Pod kožou sú mechanoreceptori kože, ktoré po nasadení vysielajú signáli do kĺbov a telo si následne zapamätáva túto informáciu v kĺboch a vzniká (cca po pol roku) pozitívny návyk. Po polroku si ľudia pri správnom a pravidelnom nosení vyliečili aj skoliózu.

Pravidelné používanie

Pravidelnou aplikáciou Vystri sa!® minimálne 2x denne 20 minút si nielenže vypracujete pozitívny návyk na správne držanie tela, ale navyše sa prevenciou vyhnete návštevám u lekára, s bolesťami chrbta, krku, hlavy, krížov a potencionálnym operáciám chrbtice.

Pozitívny návyk

Pod kožou sú mechanoreceptori kože, ktoré po nasadení vysielajú signály do kĺbov a telo si následne zapamätáva túto informáciu v kĺboch a vzniká (cca po pol roku) pozitívny návyk. Po polroku si ľudia pri správnom a pravidelnom nosení vyliečili aj skoliózu.

Výhody Vystri sa!®

  • Prispôsobivosť a ľahkosť: Váha je len 70 gramov. Produkt sa prispôsobí telu a sadne presne na mieru.​
  • ​Ľahká aplikácia a údržba: Aplikuje sa na oblečenie do 10 sekúnd, tým pádom nie je potrebné časté a pravidelné pranie.
  • ​Flexibilita: Produkt je ušitý na mieru a nie je potrebné ho nastavovať. Nie je väčší ako malý mobil, preto ho ľahko strčíte aj „do vrecka“.
  • ​Neviditeľnosť produktu: Produkt je na tele takmer neviditeľný a môžete ho nosiť kdekoľvek a kedykoľvek počas dňa, napríklad pod svetrom alebo sakom.
  • ​Mechanická funkcia: Garantujeme mechanickú funkciu výrobku, určenú pre zdravotnícke účely a testovanú Slovenskou akadémiou vied.

Všetci potrebujeme mechanickú podporu

Správne držanie tela ovplyvňuje to, ako nás ostatní vidia a ako vidíme sami seba. Stojaci alebo sediaci ľudia so silnou vzpriamenou pozíciou môžu ovplyvňovať hladiny testosterónu a kortizolu vo svojom mozgu a vysielať signál o osobnej sile a vitalite.

Odborná garancia

„Vo svojej praxi som sa stretol s množstvom metód a pomôcok proti chybnému držaniu tela“ 

„Zdravotnícka pomôcka Vystri sa!® ma presvedčila svojimi výsledkami a liečivým efektom“

MUDr. Ján Krekáň, CSc.

Mechanická funkcia výrobku určená pre zdravotnícke účely bola testovaná vedcami SAV. Účelom skúšky bolo stanovenie vybraných pracovných charakteristík v ťahu stužujúcich lineárnych prvkov zhotovených na báze elastanu a polyesteru pri krátkodobom a opakovanom namáhaní. Vedecké testy dokázali, že kvalita výrobku je na najvyššej možnej úrovni a nosnosť mechanického ťahu výrobku je až do 220 kg.

Ako vybrať správnu veľkosť

Kompenzačná pomôcka Vystri sa!® je určená pre všetky vekové kategórie. Dostanete ju vo veľkostiach XS až XXL. Správnu veľkosť určíme veľmi jednoducho – zmeriame si obvod hrudníka tesne pod pažami (u žien nad prsiami) podľa nasledujúcich parametrov:

Veľkosti:

XS
55 – 65 cm
66 – 75 cm
76 – 85 cm
86 -100 cm
101 – 115 cm
≥116 cm

   Slovákmi a na Slovensku s láskou vymyslené, vyvinuté, vyrobené a exportované do celého sveta.

Ako vybrať správnu veľkosť

Kompenzačná pomôcka Vystri sa!® je určená pre všetky vekové kategórie. Dostanete ju vo veľkostiach XS až XXL. Správnu veľkosť určíme veľmi jednoducho – zmeriame si obvod hrudníka tesne pod pažami (u žien nad prsiami) podľa nasledujúcich parametrov:

XS – 55 – 65 cm
S – 66 – 75 cm
M – 76 – 85 cm

L – 86 -100 cm
XL – 101 – 115 cm
XXL nad 116 cm

   Slovákmi a na Slovensku s láskou vymyslené, vyvinuté, vyrobené a exportované do celého sveta.

zážitkové expozície
Vystri sa!®