Romantická kaviareň Divná pani

Inšpiratívna kaviareň sa nachádza strede vyhasnutého štiavnického vulkánu, priestor má na niekoľko miestností, každý so svojím vlastným charakterom, podľahnite aróme čerstvo zomletej kávy a v salóniku Divnej pani sa pohrúžte do stránok jej obrovskej knižnice

Pokračovať

Kaviareň s dušou a charakterom

Ak sa vyberiete na prechádzku po banskoštiavnickom trotuári, môžete natrafiť na Divnú pani. Nie, nebojte sa… Určite ju neprehliadnete! Spoznáte ju ľahko. Najprv Vás bude zvádzať. Nechajte sa pozvať ďalej… Zahoďte svoje predsudky. Zabudnite na stres. Vyzlečte si kabát, či sako, vyzujte sa a urobte si pohodlie… Snažte sa ju trochu spoznať. Otvorte svoje zmysly dokorán. Cítite tú zmyselnú vôňu? Je to vanilka? Alebo čokoláda? Možno napokon podľahnete aróme čerstvo zomletej talianskej kávy a skončíte v salóniku Divnej pani pohrúžený do stránok jej obrovskej knižnice. Na stole fľaša kabinetného vína, hlava plná neodbytných obrazov. Čas akoby sa zastavil a obracia sa do seba ako stránka ďalšej knihy s názvom Zrodenie. Príďte a zistíte to sami. V kaviarni Divná pani, v strede vyhasnutého štiavnického vulkánu, na Modrej planéte.

Kaviareň Divná pani

Divná pani je kaviareň s dennou prevádzkou, ktorá sídli v centre Mesta lásky Marina nechádzajúce sa v Banskej Štiavnici. Prekrásne prostredie, príjemná atmosféra, výborná káva a nápoje robia z kaviarne miesto, kde sa ľudia radi vracajú. Pre deti je pripravený detský kútik, kde sa môžu deti zahrať, zatiaľ čo si vy oddýchnete a vychutnáte svoju šálku kávy.

Niečo malé pod zub

Ak Vás pochytí hlad, či už počas dňa alebo večer, máme pre Vás pripravené niečo malé lahodné pod zub. Od kontinentálnych raňajok až po syrovú misu, paštéty, či kaviár k poháru prosecca. Bon Apetit!

Čokoláda je láska: čokoládové pralinky

Kráľ Ľudovít XV. pred tristo rokmi bol rozmarným a náročným panovníkom, ktorého požívačné chúťky oveľa viac preslávili francúzsky kráľovský stolec ako múdrosť alebo prípadná diplomatická prezieravosť. Jedna z favoritiek rozhadzovačného kráľa Madame de Pompadour však mala vyššie ambície ako jej predchodkyne. Aby si udržala prelietavého kráľovského milenca čo najdlhšie, dala vyrobiť čokoládové pralinky plnené rozličnými krémami a medzi milostnými hrami ich kládla panovníkovi rovno do úst. Kráľovi chutili priam božsky, tvorili mu nebo v ústach a po každom súste povedal len: bon-bon…

Pravá horúca čokoláda

Ponúkame Vám luxusnú čokoládu,ktorá sa odlišuje od ostatných čokolád označením FINO DE AROMA. Táto jedinečná čokoláda obsahuje IBA trstinový cukor, mliečna 40% kakaa, horká 60%, ovocné a kvetinové vône s náznakmi orechového sladu.

Do Divnej pani sa zamilujete

Ak navštívite Mesto lásky Marina nevynechajte Divnú Pani. Kaviareň s nezabudnuteľnou atmosférou je tak rozmanitá a členitá, že sa jednoducho musíte do nej zamilovať. Najskôr prejdite všetky roztomilé zákutia a nájdite si pohodlné miesto, potom si vychutnajte skvelú kávu alebo čokoládové pralinky, prípadne limonády.. na výber je toho dosť. Navyše vás obslúžia veľmi milí a ochotní čašníci.

Romantická kaviareň Divná pani

Čo všetko vám ešte Divná pani ponúka?

  • malá spoločenská miestnosť

  • veľká spoločenská miestnosť

  • miestnosť s krbom

  • čitáreň

  • vináreň

  • detský kútik s interaktívnymi hračkami

  • pre psích miláčikov pri vstupe pripravená miska s vodou a grátis granuly