Pacho, hybský zbojník (1976)

Pacho, hybský zbojník

Daj sem bičík!
Nedám bičík!
Daj sem bičík!
Riť Paľovu!

Neohýbaj chrbát – Vystri sa!

Vynález Vystri sa!® je jednoduchým receptom na bolesť chrbta, krku, hlavy, krížov aj nesprávne držanie tela. Skvele poslúži ako prevencia proti nesprávnemu držaniu tela ako vašim deťom, tak vám.

Revolučný vynález proti chybnému držaniu tela a bolesti chrbta

Pomáha aj pri skolióze, kyfóze a iných poruchách chrbtového svalstva. Stačí ho nosiť 2 až 4× denne 20 – 30 minút a o tom, že vás niekedy bolel chrbát, nebudete za 6 mesiacov ani vedieť. Vystri sa!® funguje na základe mechanického zaťaženia chrbtového svalstva. Pod kožou sú mechanoreceptori kože, ktoré po nasadení vysielajú signáli do kĺbov a telo si následne zapamätáva túto informáciu v kĺboch a vzniká (cca po pol roku) pozitívny návyk. Po polroku si ľudia pri správnom a pravidelnom nosení vyliečili aj skoliózu.

Pravidelné používanie

Pravidelnou aplikáciou Vystri sa!® minimálne 2x denne 20 minút si nielenže vypracujete pozitívny návyk na správne držanie tela, ale navyše sa prevenciou vyhnete návštevám u lekára, s bolesťami chrbta, krku, hlavy, krížov a potencionálnym operáciám chrbtice.

Pozitívny návyk

Pod kožou sú mechanoreceptori kože, ktoré po nasadení vysielajú signály do kĺbov a telo si následne zapamätáva túto informáciu v kĺboch a vzniká (cca po pol roku) pozitívny návyk. Po polroku si ľudia pri správnom a pravidelnom nosení vyliečili aj skoliózu.

Výhody Vystri sa!®

  • Prispôsobivosť a ľahkosť: Váha je len 70 gramov. Produkt sa prispôsobí telu a sadne presne na mieru.​
  • ​Ľahká aplikácia a údržba: Aplikuje sa na oblečenie do 10 sekúnd, tým pádom nie je potrebné časté a pravidelné pranie.
  • ​Flexibilita: Produkt je ušitý na mieru a nie je potrebné ho nastavovať. Nie je väčší ako malý mobil, preto ho ľahko strčíte aj „do vrecka“.
  • ​Neviditeľnosť produktu: Produkt je na tele takmer neviditeľný a môžete ho nosiť kdekoľvek a kedykoľvek počas dňa, napríklad pod svetrom alebo sakom.
  • ​Mechanická funkcia: Garantujeme mechanickú funkciu výrobku, určenú pre zdravotnícke účely a testovanú Slovenskou akadémiou vied.

Všetci potrebujeme mechanickú podporu

Správne držanie tela ovplyvňuje to, ako nás ostatní vidia a ako vidíme sami seba. Stojaci alebo sediaci ľudia so silnou vzpriamenou pozíciou môžu ovplyvňovať hladiny testosterónu a kortizolu vo svojom mozgu a vysielať signál o osobnej sile a vitalite.

Odborná garancia

„Vo svojej praxi som sa stretol s množstvom metód a pomôcok proti chybnému držaniu tela“ 

„Zdravotnícka pomôcka Vystri sa!® ma presvedčila svojimi výsledkami a liečivým efektom“

MUDr. Ján Krekáň, CSc.

Mechanická funkcia výrobku určená pre zdravotnícke účely bola testovaná vedcami SAV. Účelom skúšky bolo stanovenie vybraných pracovných charakteristík v ťahu stužujúcich lineárnych prvkov zhotovených na báze elastanu a polyesteru pri krátkodobom a opakovanom namáhaní. Vedecké testy dokázali, že kvalita výrobku je na najvyššej možnej úrovni a nosnosť mechanického ťahu výrobku je až do 220 kg.

Ako vybrať správnu veľkosť

Kompenzačná pomôcka Vystri sa!® je určená pre všetky vekové kategórie. Dostanete ju vo veľkostiach XS až XXL. Správnu veľkosť určíme veľmi jednoducho – zmeriame si obvod hrudníka tesne pod pažami (u žien nad prsiami) podľa nasledujúcich parametrov:

Veľkosti:

XS
55 – 65 cm
66 – 75 cm
76 – 85 cm
86 -100 cm
101 – 115 cm
≥116 cm

   Slovákmi a na Slovensku s láskou vymyslené, vyvinuté, vyrobené a exportované do celého sveta.

Ako vybrať správnu veľkosť

Kompenzačná pomôcka Vystri sa!® je určená pre všetky vekové kategórie. Dostanete ju vo veľkostiach XS až XXL. Správnu veľkosť určíme veľmi jednoducho – zmeriame si obvod hrudníka tesne pod pažami (u žien nad prsiami) podľa nasledujúcich parametrov:

XS – 55 – 65 cm
S – 66 – 75 cm
M – 76 – 85 cm

L – 86 -100 cm
XL – 101 – 115 cm
XXL nad 116 cm

   Slovákmi a na Slovensku s láskou vymyslené, vyvinuté, vyrobené a exportované do celého sveta.

zážitkové expozície
Vystri sa!®